Про компанію

Розвиток інтернету та інформаційних технологій дозволили багато в чому позбутися відмінностей між розвиненими містами і невеликими населеними пунктами. Сьогодні, маючи безлімітний інтернет в Черняхові, Україна, користувачі мають практично ті ж можливості в навчанні, відпочинку та пошуку роботи, як і мешканці міст-мільйонників. Багато в чому це стало можливим завдяки ФРІНЕТ —  одному з найбільших провайдерів країни, представленому на ринку торговою маркою О3, що активно розвиває оптоволоконні магістралі на основі FTTx-технологій.

Підключаємо інтернет в Черняхів від О3

На даний момент кількість абонентів ФРІНЕТ перевищує 147 тис., що є результатом динамічного розвитку компанії. Вибираючи підключення до мережі  О3, клієнт отримує комплекс переваг.

Нове якісне обладнання. Для розширення своїх телекомунікаційних мереж компанія використовує продукцію провідних світових виробників: ZTE, Juniper Networks, D-Link, Cisco та ін. Це дозволяє гарантувати абонентам високу швидкість передачі даних і стабільність роботи мережі.

Служба підтримки. Якісний підтримка — одна з ключових відмінних рис хорошого провайдера. ФРІНЕТ має два кол-центри для вирішення проблем користувачів: загальний (для консультацій з усіх питань) і відділ техпідтримки (для вирішення питань та проблем, пов'язаних з роботою мережі). Це дозволяє максимально швидко вирішувати всі проблеми абонентів.

Гнучка тарифна політика. ФРІНЕТ для кожного населеного пункту пропонує декілька варіантів тарифних пакетів, які відрізняються наповненням та вартістю. Це дозволяє користувачам вибирати тільки ті послуги, які їм реально потрібні.

 

Який підключити безлімітний інтернет в Черняхові?

Мешканцям Черняхова ФРІНЕТ надає два типи тарифних пакетів: для приватного сектору і для багатоквартирних будинків. У приватному секторі і багатоквартирних будинках доступні варіанти пакетів: до 100 Мбіт/с.

Підключення до мережі від ФРІНЕТ — це ваша можливість приєднатися до всього світу і користуватися всіма його перевагами. Реалізуйте свої плани разом з інтернетом  О3!

Огляд сайту компанії FREENET

Компанія ФРІНЕТ піклується про своїх абонентів і робить все можливе для підвищення зручності користування не тільки послугами але і сайтом. Саме для цього створено відео яке допоможе швидко зорієнтуватись в навігації по сайту. 

Ключові переваги мережі "О3"

  • використання технологій FTTx і Ethernet, надання доступу до сегменту Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с;
  • організація симетричного каналу (однаково висока швидкість прийому і передачі даних);
  • немає необхідності придбання додаткового обладнання (для підключення досить мережевої карти);
  • висока надійність мережі та якість надання послуг;
  • гнучка тарифна політика;
  • низька вартість підключення послуги;
  • вигідні акційні пропозиції, програма лояльності;
  • додаткові сервісні послуги;
  • надання антивірусного захисту за доступною ціною;
  • цілодобова технічна підтримка сучасними каналами комунікації.

Свіжі новини

Нове відео

Нове відео

Будь мобільним разом з ФРІНЕТ!

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

Бажаєте замовити Інтернет в офіс?

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...